Mackmyra

Kontakt

Mackmyra Whiskyby huvudkontor

Besöks- och postadress
Kolonnvägen 2
802 67 Gävle
Telefon: 026-541 880
E-post: info@mackmyra.se

Fakturaadress

Vi föredrar att ta emot fakturor via e-post på: invoice@mackmyra.se

Fakturor kan även skickas med vanlig post till:
Mackmyra Svensk Whisky AB
Attention: Ekonomi
Kolonnvägen 2
802 67 Gävle

Whiskybyn & Norr

Patrick Björsjö
E-post: patrick.bjorsjo@mackmyra.se
Tel: 026-541884

Johanna Wedin
E-post: johanna.wedin@mackmyra.se
Tel: 026 -541 880

Öst / Fjäderholmarna

Anton Öberg
E-post: anton.oberg@mackmyra.se
Tel: 026- 4559974

Väst / Smögen

Max Wallskog
E-post: Max.Wallskog@mackmyra.se
Tel: 026-4559989

Syd / Häckeberga Slott

Martin Andersson
E-post: martin.andersson@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 86

Gut Basthorst

Andreas Thiele
E-post: andreas.thiele@mackmyra.se

Kundservice

E-post: kundservice@mackmyra.se
Tel: 026 – 541 880

Helén Enstig
E-post: helen.enstig@mackmyra.se
Tel: 026 – 541 880

Företagsbesök

E-post: kundservice@mackmyra.se
Tel: 026 – 541 880

Försäljning

Eric Bräck – Försäljning
E-post: eric.brack@mackmyra.se
Tel: 026- 4559976

Marknad

Lisa Collins
E-post: lisa.collins@mackmyra.se
Tel: 026- 4559978

Andreas Thiele – Gut Basthorst, Tyskland
E-post: andreas.thiele@mackmyra.se

IR-kontakt

Björn Biberg
E-post: ir@mackmyra.se
Tel: 026-455 99 75

VD & GRUNDARE

Magnus Dandanell
E-post: magnus.dandanell@mackmyra.se
Tel: 026- 4559979