Mackmyra

Kontakt

Mackmyra Whiskyby huvudkontor

Besöks- och postadress
Kolonnvägen 2
802 67 Gävle
Telefon: 026-541 880
E-post: info@mackmyra.se

Fakturaadress

Vi föredrar att ta emot fakturor via e-post på: invoice@mackmyra.se

Fakturor kan även skickas med vanlig post till:
Mackmyra Svensk Whisky AB
Attention: Ekonomi
Kolonnvägen 2
802 67 Gävle

Whiskybyn & Norr

Johanna Wedin
E-post: johanna.wedin@mackmyra.se
Tel: 026 -541 880

Öst/Fjäderholmarna

Eric Bräck
E-post: eric.brack@mackmyra.se
Tel: 08 – 556 025 93

Väst/Smögen

Patrick Björsjö
E-post: patrick.bjorsjo@mackmyra.se
Tel: 026-541884

Syd/Häckeberga Slott

Martin Andersson
E-post: martin.andersson@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 86

Gut Basthorst

Andreas Thiele
E-post: andreas.thiele@mackmyra.se

Kundservice

E-post: kundservice@mackmyra.se
Tel: 026 – 541 880

Helén Enstig
E-post: helen.enstig@mackmyra.se
Tel: 026 – 541 880

Företagsbesök

E-post: kundservice@mackmyra.se
Tel: 026 – 541 880

Försäljning

E-post: reserve@mackmyra.se
Tel: 026-541 880 anknytning 2

Eric Bräck – Mackmyra Reserve, Norden, Baltikum, Gränshandeln Tyskland
E-post: eric.brack@mackmyra.se
Tel: 08 – 556 025 93

Lisa Collins – Travel Retail, Europa, övriga världen
E-post: lisa.collins@mackmyra.se
Tel: 08 – 556 025 92

Andreas Thiele – Gut Basthorst, Tyskland
E-post: andreas.thiele@mackmyra.se

Susanne Tedsjö – Försäljning- och marknadschef
E-post: susanne@mackmyra.se
Tel: 08 – 556 025 38

IR-kontakt

Björn Biberg
E-post: ir@mackmyra.se
Tel: 08 – 556 025 90

Frågor till VD

Magnus Dandanell
E-post: magnus.dandanell@mackmyra.se
Tel: 08 – 556 025 94