HÖR AV DIG!

HUVUDKONTOR, WHISKYBYN

Besöks- och postadress
Kolonnvägen 2
802 67 Gävle
Telefon: 026-54 18 80
E-post: info@mackmyra.se

Fakturaadress
Vi föredrar att ta emot fakturor via e-post på: invoice@mackmyra.se
Fakturor kan även skickas med vanlig post till:
Mackmyra Svensk Whisky AB
Attention: Ekonomi
Kolonnvägen 2
802 67 Gävle
WHISKYBYN & NORR
Patrick Björsjö
E-post: patrick.bjorsjo@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 84
Johanna Wedin
E-post: johanna.wedin@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 80
ÖST / FJÄDERHOLMARNA
Anton Öberg
E-post: anton.oberg@mackmyra.se
Tel: 026-455 99 74
VÄST / SMÖGEN
Mattias Koller
E-post: Mattias.koller@mackmyra.se
Tel: +46 (0) 767 20 15 33
SYS / THE LODGE
Martin Andersson
E-post: martin.andersson@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 86
GUT BASTHORST
Andreas Thiele
E-post: andreas.thiele@mackmyra.se
KUNDSERVICE
E-post: kundservice@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 80
Helén Enstig
E-post: helen.enstig@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 80
Sofie Wadström
E-post: sofie.wadstrom@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 80
Eva Bäcklin
E-post: eva.backlin@mackmyra.se
Tel: 026-54 18 80
Företagsbesök
E-post: kundservice@mackmyra.se
Tel: 026-455 00 07
Försäljning
Eric Bräck – Försäljning
E-post: eric.brack@mackmyra.se
Tel: 026-455 99 76
Marknad
Lisa Collins
E-post: lisa.collins@mackmyra.se
Tel: 026-455 99 78
Andreas Thiele – Gut Basthorst, Tyskland
E-post: andreas.thiele@mackmyra.se
IR-kontakt
Björn Biberg
E-post: ir@mackmyra.se
Tel: 026-455 99 75
VD & GRUNDARE
Magnus Dandanell
E-post: magnus.dandanell@mackmyra.se
Tel: 026-455 99 79